Jak mierzyć psa

 

Obroża zatrzaskowa

Jeden z najpopularniejszych typów obroży. Klasyczny model zapinany na zatrzask wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To materiał o ekstremalnej mocy, który sprosta najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Dzięki takiemu zapięciu Twój pupil jest w pełni bezpieczny!

 

 


Szelki guardy

Jeśli Twój pies jest mistrzem gibkości i bez trudu oswobadza się z każdego rodzaju szelek i obroży, to model właśnie dla niego! Szelki guardy łączą w sobie bezpieczeństwo i wygodę. Specjalna konstrukcja uniemożliwia samowolne oswobodzenie się psa, a regulacja w kilku miejscach pozwala dostosować szelki nawet do psów o najbardziej nietypowych proporcjach i zapewnić przy tym najwyższy komfort noszenia. Pasy szelek przebiegają z dala od pach, dzięki czemu nie wpijają się i nie ocierają delikatnej psiej skóry. Szelki typu guard doskonale nadają się zarówno podczas szybkich spacerów, jak i do długich wypraw pełnych przygód.

 


Szelki norweskie

To model o specjalnej konstrukcji, która zapobiega psim urazom gardła, a przy tym zapewnia pełną swobodę ruchów. Odpowiednio wyregulowany pas przedni znajduje się poniżej krtani i powyżej przednich łap. Ogromnym atutem tego modelu jest ekstremalnie krótki czas zakładania. To prawdziwe zbawienie dla właścicieli psich uciekinierów i wiercipięt! Obręcz wokół klatki piersiowej posiada wszyty regulator i jest zapinana na plastikową klamrę, natomiast na jej górnej części (na plecach) znajduje się rączka, która pozwala na przytrzymanie psa bez konieczności zapinania smyczy.