Jak mierzyć psa

 

Obroża zatrzaskowa

Jeden z najpopularniejszych typów obroży. Klasyczny model zapinany na zatrzask wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To materiał o ekstremalnej mocy, który sprosta najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Dzięki takiemu zapięciu Twój pupil jest w pełni bezpieczny!

 


Szelki guardy

Jeśli Twój pies jest mistrzem gibkości i bez trudu oswobadza się z każdego rodzaju szelek i obroży, to model właśnie dla niego! Szelki guardy łączą w sobie bezpieczeństwo i wygodę. Specjalna konstrukcja uniemożliwia samowolne oswobodzenie się psa, a regulacja w kilku miejscach pozwala dostosować szelki nawet do psów o najbardziej nietypowych proporcjach i zapewnić przy tym najwyższy komfort noszenia. Pasy szelek przebiegają z dala od pach, dzięki czemu nie wpijają się i nie ocierają delikatnej psiej skóry. Szelki typu guard doskonale nadają się zarówno podczas szybkich spacerów, jak i do długich wypraw pełnych przygód.


Szelki norweskie

To model o specjalnej konstrukcji, która zapobiega psim urazom gardła, a przy tym zapewnia pełną swobodę ruchów. Odpowiednio wyregulowany pas przedni znajduje się poniżej krtani i powyżej przednich łap. Ogromnym atutem tego modelu jest ekstremalnie krótki czas zakładania. To prawdziwe zbawienie dla właścicieli psich uciekinierów i wiercipięt! Obręcz wokół klatki piersiowej posiada wszyty regulator i jest zapinana na plastikową klamrę, natomiast na jej górnej części (na plecach) znajduje się rączka, która pozwala na przytrzymanie psa bez konieczności zapinania smyczy.


Kubrak

Jeśli Twój pies ma krótką sierść i marznie na spacerach, to ten kubraczek będzie właśnie dla niego! Wierzchnia warstwa jest uszyta z wodoodpornego poliestru, a spód to mięciutki ciepły polar, który otula Twojego zwierzaka grzejąc i chroniąc przed czynnikami atmosferycznymi. Kubrak przekłada się przez głowę, a następnie zapina się pas wokół brzuszka czworonoga. Szelki można nałożyć zarówno na kubrak, jak i pod. Posiada on specjalny otwór, dzięki któremu bez trudu przypniesz psa, nawet gdy szelki lub obroża znajdują się pod spodem.